Ruszyła okręgówka. Korona Stróżewo pierwsza w tabeli!

MN
Po dwóch kolejkach na prowadzeniu jest Korona Stróżewo, która ostatnio pokonała na swoim boisku (najlepszą w ostatniej rundzie z naszych drużyn) Polonię Chodzież!

Korona Stróżewo w bardzo dobrym stylu rozpoczęła (w sobotę 12 sierpnia) nowy sezon. Swoją świetną formę pokazała podczas ostatniego sparingu z Sokołem Szamocin wygrywając mecz 5:0.

Dwie bramki w tym spotkaniu zdobył Marcin Hadała, a po jednym trafieniu zaliczyli Paweł Kurnik, Mateusz Dreger oraz Michał Andrzejczak.

W pierwszej kolejce zmierzyła się natomiast z Polonią Jastrowie, z którą rozegrała bardzo szybki i emocjonujący mecz. Wygrała go osiągając spektakularny wynik 6:2.

Podczas pojedynku mieli szanse pokazać się między innymi nowi piłkarze drużyny. Trzy bramki trafił Filip Konarski, dwie - Dawid Chmielnicki i jedną Rafał Skiba.

We wtorek (15 sierpnia) Korona Stróżewo gościła na swoim boisku Polonię Chodzież, która - jak mówi się po cichu - jest jej jednym z największych rywali.

Emocje wokół meczu sięgały zenitu, bo obie drużyny miały ogromne parcie na wygraną. Zwycięzca jednak mógł być tylko jeden - tym razem został nim gospodarz spotkania.

Korona Stróżewo w 22 minucie objęła prowadzenie w meczu, dzięki golowi oddanemu do bramki przeciwnika przez Pawła Kurnika. W 33 minucie Polonia odrobiła stratę, ale piłkarze Korony nie dali za wygraną i po krótkim czasie dwie kolejne bramki trafili Filip Konarski i Dawid Chmielnicki.

Polonia Chodzież nie miała szczęścia także podczas pierwszej kolejki. Wówczas przegrała mecz ze Spartą Złotów 3:1.