Dzisiaj nieczynny będzie przejazd w ciągu ulicy Mostowej w Chodzieży. W kolejnych dniach zamknięte będą przejazdy na skrzyżowaniu z ul. Kościuszki w Chodzieży oraz w Milczu.

W związku z modernizacją linii kolejowej przez dwa dni 17 i 18 maja (czwartek i piątek) zostanie zamknięty przejazd kolejowy w Chodzieży przy ulicy Miodwej.
Natomiast w sobotę i niedzielę (19 i 20 maja) takie same utrudnienia czekają nas na dwóch innych przejazdach. Omijać trzeba będzie przejazd kolejowy w ciągu ulicy Kościuszki w Chodzieży. W tym czasie zamknięty będzie także przejazd kolejowy na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 1479P w miejscowości Milcz.
Utrudnienia te związane są z wykonaniem wzmocnienia podtorza na przejazdach. Wykonawca informuje także, że czas zamknięcia przejazdów może być krótszy niż planowany.

***

Źróło: Ruptly

Moto

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Aleks (gość)

ojej... a przejazd w Budzyniu był zamknięty trzy kolejne dni i wcale nie 15 i 16 maja tylko 17, 18... i co teraz?