(© archiwum/A. Wałkowska)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Tygodnik "Chodzieżanin" i portal chodziez.naszemiasto.pl - kontakt z redakcją i biurem ogłoszeń. Adresy i telefony.

Siedziba redakcji
"Chodzieżanin" i chodziez.naszemiasto.pl
ul. Wojska Polskiego 8
64-800 Chodzież

tel. +48 67 281 24 67
fax +48 67 282 02 02

e-mail: chodziez@glos.com

Zespół redakcyjny
Bożena Wolska
Redaktor prowadzący
tel. +48 67 281 24 67
b.wolska@glos.com

Marta Koźlik
m.kozlik@glos.com

Anna Karbowniczak
a.karbowniczak@glos.com

Martin Nowak
martin.nowak@glos.com

Biuro reklamy i ogłoszeń
tel. +48 67 282 02 02
fax +48 67 282 02 02

Sylwia Tyrakowska
s.tyrakowska@polskapresse.pl

Czynne od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 - 16.00

Chodzież.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: chodziez@glos.com lub zadzwoń: (67) 281 24 67

Komentarze (24)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Panfra. (gość)

Martin Nowak pisarz Chodziezanina o strazy miejskiej w Szamocinie pisze same superlatywy. A to o tym jak straznicy w lesie znalezli zagubionego a to jak uzalaja sie jak znajda przeejchanego psa na drode lub inne zwierze. Jednak na miescie jakos tych straznikow nie widac, W bialy dzie idzie facet ulica i nakleja na kazdej bramei lub drzwiach ogloszenia o jakies zbiorce odziezy itp. Straznikow nie widac . Po poludniu wychodza z psami psy zabrudzaja miasto a ich nie widac. Znaki na rynku poodwracane nikt tego nie widzi. Mo Panie Martinie pan by o tym napisal?

Tadeusz (gość)

Dwa lata temu wymieniano u mnie na Hallera licznik do odczytu wody. Zmienialiśmy również zawór przed licznikiem. Pomijając to , że zawór w swojej środkowej części przerdzewiał na wylot przez ten czas, co spowodowało wyciek, po zdemontowaniu w trakcie wymiany, zauważyliśmy zarzucenie światła w 3/4 gliną, rdzą i Bóg wie czym jeszcze!!! Drożność 25 procentowa po 2 latach. Oznacza to, że z wodą płynie cały gnój świata i powstaje uzasadnione podejrzenie, że nikt niczego nie czyści zaś tak zwane inwestycje są lipą !
Czy Wodociągom nie jest wstyd !? Za co chcecie podnosić ceny wody. Filtry wstępnego oczyszczania wody wymieniam raz na miesiąc i zawsze wyglądają jak w Poznaniu po roku !!! TO JEST SKANDAL !

cudotwórca (gość)

Toż to cud nad cuda ... szamocińska parafia tonie w długach po poprzednim proboszczu alkoholika a nowy juz po półrocznej kadencji wołania z ambony o kase zamiast spłacać długi kupił sobie wypasioną fure - mazdę CX5 bo mu się Nissan Qashqai znudził krew mnie zalewa jak widzę jak wszyscy ciułaja a kler się rozbija i zdziera z ludu za sakramenty (darmowe ) korcie

AREK (gość)

Mieszkańcy ulic Rolna, Polna, Mostowa dziękują za budowę sieci odwadniającej jest potrzebna, jednocześnie zastanawiamy się czy istneje na tej budowie jakikolwiek nadzór, czy nasza radna (może bezradna) nie zauważa bałaganu (szczerze syfu) jaki pozostawia po sobie ekipa budująca sieć odwadniającą. Pozdrawiam naszą radną- wstyd

ja (gość)

Kto wie ile kasy z biednego miasta poszło na żałosne fajerwerki xnoeu koleś burmistrza kase zrobił

spostrzegawczy (gość)

Nie wiem czy to pytanie do redakcji ale jakie trzeba mieć kwalifikacje albo plecy aby dostać się do zarządu Powiatu . Nie wiem jakie kwalifikacje związane z samorządem i czym zasłużył się członek z poza rady p. Golcz czy to jakiś układ?

7097 (gość)

Starsza Pani ma ciagle mało -nadal zajmuje młodym prężnym miejsce -lizusy będą glosowac...

aaaaaa (gość)

Witam . wczoraj mieliśmy bardzo silny wiatr, na ulicy Reymonta pojemniki obok śmietnika,który miał być tymczasowo, uszkodziły samochód,a śmietnik zajmuje miejsce parkingowe,może ktoś zajmie się tą sprawą.Śmietnika tam nie powinno być.

Gosia (gość)

Czy ławki wokół promenady będą odnowione? drewno niszczy się , warto to zrobić tej wiosny !

Czytelnik z Szamocina (gość)

Nowa szata graficzna Chodzieżanina jest po prostu żałosna. No cóż zapyziały powiat to i adekwatna do tego gazeta. Szkoda!!! Po wielu latach przestaję być czytelnikiem tego naprawdę już nieciekawego Tygodnika.

Zatroskany (gość)

Ponieważ Straż Miejska nie wyrabia ,proponuję by Burmistrz zatrudnił więcej strażników miejskich. Zatrudnienie w straży należy zwiększać do momentu, aż zatory w zakresie ściągania mandatów znikną. Należałoby jeszcze dokupić radarów a tym samym zwiększyć zatrudnienie.Myślę, że tym sposobem chociaż częściowo rozwiąże Burmistrz problemy związane z bezrobociem. Gotówki też Naszemu Miastu przybędzie.Rowerzyści też jeżdżą zbyt szybko , ich również należy łapać.Niech się przestaną po mieście kręcić. Piesi też chodzą jakby zbyt szybko/szczególnie na pasach/. Nie wiem gdzie oni się tak spieszą.Pozdrawiam.