(© archiwum/A. Wałkowska)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Tygodnik "Chodzieżanin" i portal chodziez.naszemiasto.pl - kontakt z redakcją i biurem ogłoszeń. Adresy i telefony.

Siedziba redakcji
"Chodzieżanin" i chodziez.naszemiasto.pl
ul. Wojska Polskiego 8
64-800 Chodzież

tel. +48 67 281 24 67
fax +48 67 282 02 02

e-mail: chodziez@glos.com

Zespół redakcyjny
Bożena Wolska
Redaktor prowadzący
tel. +48 67 281 24 67
b.wolska@glos.com

Marta Koźlik
m.kozlik@glos.com

Anna Karbowniczak
a.karbowniczak@glos.com

Martin Nowak
martin.nowak@glos.com

Biuro reklamy i ogłoszeń
tel. +48 67 282 02 02
fax +48 67 282 02 02

Sylwia Tyrakowska
s.tyrakowska@polskapresse.pl

Czynne od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 - 16.00

Chodzież.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: chodziez@glos.com lub zadzwoń: (67) 281 24 67
∨ Czytaj dalej

Komentarze (18)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

spostrzegawczy (gość)

Nie wiem czy to pytanie do redakcji ale jakie trzeba mieć kwalifikacje albo plecy aby dostać się do zarządu Powiatu . Nie wiem jakie kwalifikacje związane z samorządem i czym zasłużył się członek z poza rady p. Golcz czy to jakiś układ?

7097 (gość)

Starsza Pani ma ciagle mało -nadal zajmuje młodym prężnym miejsce -lizusy będą glosowac...

aaaaaa (gość)

Witam . wczoraj mieliśmy bardzo silny wiatr, na ulicy Reymonta pojemniki obok śmietnika,który miał być tymczasowo, uszkodziły samochód,a śmietnik zajmuje miejsce parkingowe,może ktoś zajmie się tą sprawą.Śmietnika tam nie powinno być.

Gosia (gość)

Czy ławki wokół promenady będą odnowione? drewno niszczy się , warto to zrobić tej wiosny !

Czytelnik z Szamocina (gość)

Nowa szata graficzna Chodzieżanina jest po prostu żałosna. No cóż zapyziały powiat to i adekwatna do tego gazeta. Szkoda!!! Po wielu latach przestaję być czytelnikiem tego naprawdę już nieciekawego Tygodnika.

Zatroskany (gość)

Ponieważ Straż Miejska nie wyrabia ,proponuję by Burmistrz zatrudnił więcej strażników miejskich. Zatrudnienie w straży należy zwiększać do momentu, aż zatory w zakresie ściągania mandatów znikną. Należałoby jeszcze dokupić radarów a tym samym zwiększyć zatrudnienie.Myślę, że tym sposobem chociaż częściowo rozwiąże Burmistrz problemy związane z bezrobociem. Gotówki też Naszemu Miastu przybędzie.Rowerzyści też jeżdżą zbyt szybko , ich również należy łapać.Niech się przestaną po mieście kręcić. Piesi też chodzą jakby zbyt szybko/szczególnie na pasach/. Nie wiem gdzie oni się tak spieszą.Pozdrawiam.

pasażerka (gość)

Fajny dworzec, kupa kasy utopiona a poczekalnia od 6.30, co mają zrobić pasażerowie którzy przyjeżdżają na pociąg z okolicznych miejscowości jan-busami i czekają 20 minut? Latem pół biedy ale jesień z deszczem a zima z mrozem tuż tuż

hana (gość)

idzie sobie jasny labradorek robi swoje a pani zajeta jest telefonem i udaje ze nic nie widzi

smutny (gość)

-w ramach oszczędności od piatku ulice Ofiar Gór Morzewskich,Wiosny Ludów,Witosa ,prusa tona w ciemnościach....brawo Władza

zawiedziony (gość)

Myślę ,że podzielę pogląd znaczącej części mieszkańców Chodzieży, że Starsza Pani powinna sobie odpuścić i zająć się wnukami. Plebiscyt wykazał jej śladową popularność wskazując zarazem miejsce w którym może wykazać swoją przydatność tj.wychowanie patriotyczne wnucząt.Mamy tylu młodych zdolnych ludzi mogących zająć jej stanowisko z pożytkiem dla Miasta i Zespołu Szkół. Praca w różnego rodzaju towarzystwach powinna tej Pani wystarczyć.Nawiasem mówiąc to wstyd ,że Wysoka rada tak słabo za swoją szefową głosowała.

Stanisław (gość)

Zgadzam się w pełni z Panem Walentym, dlatego zaprzestałem czytania Chodzieżanina.