Właśnie na taką kwotę pilski starosta Tomasz Bugajski szacuje koszt organizacji wojewódzko-diecezjalnego święta plonów w Pile. - Jesteśmy w trakcie przygotowań, więc ostatecznego bilansu nie znamy.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Właśnie na taką kwotę pilski starosta Tomasz Bugajski szacuje koszt organizacji wojewódzko-diecezjalnego święta plonów w Pile.

- Jesteśmy w trakcie przygotowań, więc ostatecznego bilansu nie znamy. Wszystkie trzy samorządy, a więc gmina, powiat i województwo zarezerwowały jednak na ten cel po sto tysięcy złotych - wyjaśniał podczas dzisiejszej konferencji prasowej Tomasz Bugajski, starosta pilski.
Wiadomo już, kto pełnić będzie podczas dożynek w Pile funkcje gospodarzy tej imprezy. Starostą dożynek wybrany został Julian Graś, który wspólnie z żoną prowadzi gospodarstwo rolne o powierzchni 110 ha w Kruszewie, gmina Ujście; starościną będzie Ewa Czyż, mieszkanka Luchowa na terenie gminy Łobżenica.
Przypomnijmy: wojewódzko -diecezjalne dożynki odbędą się w Pile w niedzielę 30 sierpnia. Muzyczną gwiazdą imprezy będzie Andrzej "Piasek" Piaseczny. Szczegółowe informacje o dożynkach znaleźć można na stronie internetowej www.dozynki2009.pl.

Więcej w jutrzejszym wydaniu Polska Głos Wielkopolski lub www.prasa24.pl


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: