Konstruktorzy nowej Warszawy mimo problemów z budżetem, są coraz bliżej ukończenia samochodu. Druga wersja kultowego pojazdu już jeździ, ale do dopracowania jest jeszcze wnętrze. Jak powiedzieli w rozmowie z Interią konstruktorzy, brakuje im 200 tys. złotych żeby ukończyć prototyp. Na razie cały proces pochłonął aż dwa miliony złotych. Nowa Warszawa ma mieć silnik V10 (607 km) i ważyć mniej niż dwie tony. Samochód będzie długi na 4,8 metra i szeroki na 1,98. Zobaczcie, jak wkrótce będzie prezentował się pojazd.


Hallo

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

PASJONAT (gość)

cZYLI BLACHY ALUMINIOWE BO STALOWE DADZĄ WAGĘ PONAD 2 TONY. A MOŻE KONSTRUKTORZY OD RAZU ZASTOSUJĄ ZASILANIE LPG KTÓRE PRZY BENZYNIE DA SPALANIE OKOŁO 18 LITRÓW NA STO? MOŻE TRZEBA EUROPEJCZYKOM GŁOŚNO POWIEDZIEĆ ŻE JEST TO EKO I EKONOMICZNIE?!