Miss Wielkopolski 2014: Miss Yoyo Bowling & Club wybrana. Głosami klientów klubu wygrała Agata Marchel (nr 24) z Jastrowia. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Hula (nr 66)

Miss Wielkopolski 2014: Miss Yoyo Bowling & Club wybrana

W walentynkowy wieczór w ostrowskim Yoyo Bowling & Club odbyła się druga prezentacja półfinalistek konkursu Miss Wielkopolski 2014. W piątek wybrano też Miss Wielkopolski 2014 Yoyo Bowling & Club. Głosami klientów klubu wygrała Agata Marchel (nr 24) z Jastrowia.

Zwyciężczyni otrzymała koronę, szarfę, wygrała też profesjonalną sesję zdjęciową w studio Harych Fotografia. Najważniejszą nagrodą dla jastrowianki była jednak promocja do majowego finału imprezy. Tam czeka już na nią Wiktoria Kaczmarek, Miss Wielkopolski 2014 Venus Club.

W Walentynki drugie miejsce zajęła Aleksandra Hula (nr 66), która otrzymała sesję zdjęciową w Studio 29 Fotografia.

Przed nami jeszcze trzecia prezentacja półfinalistek. 25 kwietnia w Venus Club odbędzie się półfinał, podczas którego poznamy wszystkie finalistki. 30 maja w ostrowskim kinie Komeda o koronę najpiękniejszej Wielkopolanki walczyć będzie 24 pań, tyle samo dziewczyn będzie walczyło o tytuł najpiękniejszej nastolatki w województwie.

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kalisz@naszemiasto.pl

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! Miss Wielkopolski 2014: Miss Yoyo Bowling & Club wybrana

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Gościem (gość)

30 maja w ostrowskim kinie Komeda o koronę najpiękniejszej Wielkopolanki walczyć będzie 24 pań. Miss WLKP w Ostrowie, bez sensu!

Jontek (gość)

Żenada, co ma Grodzisk wspólnego z Ostrówek, chyba tyle samo co z Piła, bo z nimi wspólnie wybieramy oslow do sejmu. Na tym pseudo portalu są wszystkie inne g.... tylko nie informacje z powiatu. Jaki powiat taki portal.