Mieszkaniec Chodzieży: Wiem co widziałem, to było UFO!

Mieszkaniec Chodzieży jest pewny, że 6 listopada (wtorek) o godzinie 16.15 widział UFO w okolicach Ujścia. Pyta czy może ktoś jechał tą trasą i również zaobserwował to niezwykłe zjawisko?

Mieszkaniec Chodzieży - na razie nie chce podawać swojego nazwiska - mówi, że widział UFO.
- Wiem, że ludzie nie będą wierzyć, że niektórzy będą się śmiać i pukać w czoło, ale ja wiem co widziałem - zapewnia. Chce o tym opowiedzieć, bo ma nadzieję, że przeczyta to ktoś, kto również jechał w tamten wtorek, 6 listopada, około godziny 16-16.30 trasą Piła-Chodzież i może widział to niezwykłe zjawisko.
Mężczyzna wprawdzie nie jechał sam, w samochodzie było trzech innych mężczyzn, ale tylko on jest pewny, że widział pojazd, którego nie zbudował człowiek. Jego towarzysze podróży mówią, że widzieli coś dziwnego, ale nie wiedzą co to mogło być - w UFO jednak nie wierzą.
Co widział chodzieżanin?
Według jego relacji około 16.15, gdy samochód, którym jechał minął Piłę i znajdował się na wysokości wjazdu na pilską obwodnicę, on zerknął w prawo i zobaczył dziwne zjawisko. Na niewielkiej wysokości, leciały trzy obiekty, które ustawione były w trójkąt. Widoczny zarys każdego obiektu miał kształt cygara (albo rury)o około 5 metrów długości. Spowite były jasnym światłem i utrzymywały cały czas tę samą odległość, nie wydawały dźwięku i wygladało jakby wisiały w powietrzu. Obiekty te poruszały się jakby równolegle z samochodem, przejechali razem Ujście, wjechali pod górkę ujską i gdy minęli Chrustowo i zbliżali się do lasu, obiekty się odsłoniły. Zmieniły pozycję tak, że można było zobaczyć ich spodkowy kształt, był taki jak wiele razy opisywany. Następnie wzbiły się w górę i odleciały w kierunku Czarnkowa.
- Było to niezwykłe. Wszystko było bardzo jasne, świetliste, o kolorach których nie ma na ziemi. To było piękne jak magia. Z pewnością nie stworzył tego człowiek - mówi mieszkaniec Chodzieży. - Byłem jak zahipnotyzowany, miałem komórkę, moi koledzy też, ale do głowy nie przyszło ich użyć. Przed nami i za nami jechały samochody, może ludzie w nich podróżujący również widzieli to zjawisko?
Mężczyzna przyznaje, że życie pozaziemskie to jego wielka fascynacja. Czyta na ten temat dużo i zawsze marzył, by obiekt taki mu się pokazał. Od czasu zdarzenia z pamiętnego wtorku, przyznaje, nie może myśleć o niczym innym, wciąż odtwarza to zdarzenie. Wierzy, ba jest pewny na 100 procent, że widział UFO.
Czy tak było? Od lat ludzie zastanawiają się, czy istnieje życie pozaziemskie. W sieci pojawiają się niezliczone nagrania i inne udokumentowane rewelacje na temat śladów UFO. Czy mieszkaniec Chodzieży miał szczęście i zobaczył więcej niż inni?
Czy ktoś potrafiłby rozwiązać zagadkę? Jeśli widzieliście Państwo również to zjawisko, dajcie znać na adres e-mailowy: chodziez@glos.com.

Bożena Wolska

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

06.12.2018, 00:36

LSD?

29.11.2018, 16:24

Ja dziś (29.11.2018) o godzinie 6.20 spojrzałem za okno i zauważyłem na niebie bardzo mocne światło które aż mnie raziło w oczy. Wydawało się że jest bardzo blisko. Myślałem że może dron jakis,postanowiłem mu się przyjrzeć,obiekt na początku był prawie nieruchomo tak jakby się unosił w miejscu,obserwowalem z ciekawością co to jest,wydawalo się jakby się kręcił i mienialy mu się kolory czerwony niebieski,biały ale mogło mi się to przewidzieć bo ciągle patrzyłem w niebo. Około 6.34 obiekt nagle zaczął bardzo,bardzo szybko się oddalać aż straciłem go z oczu. Zdążyłem zrobić mu kilka zdjęć

26.11.2018, 13:20

Lata temu widziałem pewne bardo dziwne zjawisko nad naszym chodzieskim lasem we 3 widzielismy dziwne śwaitła poruszające sie nad koronami drzew w koło kręciły sie one przez kila minut i znikneły z błyskiem w stronę głebokiego lasu do dzisiaj nie wiem co to mogło być ale wyglądało nienaturalnie jak coś nie z tej ziemi.

20.11.2018, 10:15

widział tak długo przez 7 km. i nie zrobił zdjęcia ... bajki

20.11.2018, 10:03

Oo

19.11.2018, 16:09

Wiadomo, że prócz Ziemi w wielkim kosmosie nie ma życia. Choć nawet nie zbadalismy Księżyca - my dumni Ziemianie jesteśmy tego pewni. Jesteśmy jedyni i niepowtarzalni. A jak ktos coś widział to wariat lub narkoman.

19.11.2018, 14:32

To był rekonesans Ryszarda Petru po Wielkopolsce. Dla niepoznaki lata spodkami razem ze swoją laską i tą drugą z fryzurą obciętą cepem.

19.11.2018, 07:58

To była akcja policji -sprawdzali, kto się gapi na boki, zamiast na drogę!

18.11.2018, 23:15

Co tam sobie pali, to jego sprawa, ale do auta niech po tym więcej nie wsiada... :)

18.11.2018, 21:41

Foo fighter – nazwa niewytłumaczonego do tej pory zjawiska w postaci świetlistych kul, obserwowanego przez żołnierzy, marynarzy i lotników alianckich podczas II wojny światowej.
Proszę więcej o tym poczytać. Ciekawa lektura.

18.11.2018, 21:40

wiadomość byłaby wiarygodniejsza gdyby zrobił telefonem zdjęcia tego co widział

18.11.2018, 21:18

https://www.google.pl/url?sa=t

18.11.2018, 20:44

Podany adres e-mail jest nie prawidłowy, proszę o wysyłanie wiadomości na e-mail kapec32a@wp.pl

18.11.2018, 20:29

Mieszkam w Chrustowie, tego dnia wracałem z pracy również po godzinie 16. Moją uwagę zwróciły niewyobrażalnie jasne światła nad domem mojego sąsiada. Stanąłem jak wryty spaliłem 3 papierosy jeden za drugim. Nie wiedziałem co się dzieje. Nie wiedziałem co mam ze sobą zrobić. Gdy ja się ruszyłem światło zbliżało się w moim kierunku i świeciło coraz mocniej. Przeszywały mnie dreszcze. W mojej głowie kołytały się różne myśli. Pomyślałem sobie że może to być dron. Lecz nagle obiekt ten wzniósł się w powietrze i wtedy ujrzałem wielki okrągły obiekt. Nie wydawał on z siebie żadnych odgłosów. Było to zaraz straszne jak i niesamowite. Wystraszyłem się i zacząłem biec do domu. Mój pies zaczął strasznie ujadać i stał się bardzo agresywny. Nie mogłem go okiełznać a jest to York. Po chwili obiekt odleciał niczym spadająca gwiazda. Obrocilem się i ujrzałem mojego tatę, który palił spokojnie papierosa. Zapytałem więc czy on również to zauważył. Tata stał jak wryty i jedyne co powiedział to że musimy się napić. Siedzieliśmy i trzęsliśmy się całą noc nie wiedząc co ze sobą zrobić. Jeżeli ktoś z okolicy Chrustowa też to widział niech się do mnie odezwie na maila kapec32@wp.pl

18.11.2018, 19:03

Moi dziadkowie też widzieli UFO i niczego nie brali !!!

18.11.2018, 15:01

7

18.11.2018, 13:47

UFO =/= Statek kosmiczny pozaziemskiej cywilizacji

Ten Pan na pewno widział niezidentyfikowany obiekt latający, w każdym razie dla niego. Jednakże twierdzenie, że była to jakaś obca rasa to już trochę za dużo.

18.11.2018, 11:14

Komentująca Pani Aga skąd jest? Wierzę Pani, że widziała ufo.

18.11.2018, 11:11

UFO istnieje naprawdę, ten kto nie widział nie uwierzy. Zostanie wyśmiany przez społeczeństwo. Jakby zobaczył sparaliżowałoby go. Ufo nie bierze się z wyobraźni. Gdyby nie istniało nie byłoby tematu. Widziano okręgi na Nowym pare lat temu. Popytajcie dawnych właścicieli domu na Nowym , teraźniejszej Agroturystyki tam te zjawiska były częstsze. Nie sądze by już kilka osób z tej okolicy widziało UFO i opowiadało bajki.

18.11.2018, 11:01

Mój tata mówi że też widział UFo około 12 lat temu jadąc do pracy ,także kierujące się z Mirosłąw na Chrustowo. Okolice Nowego koło Mirosławia także zauważono dziwne okręgi na zbożu a nawet łące dokładne zarysy okręgu,które pozostawiły po sobie tylko ciemną ziemię. Tata tak się wystraszył że zaraz zawrócił wtedy dany obiekt zatrzymał się na chwilę widząc że zawraca. po chwili odleciał . Tata widziała go bardzo dokładnie, mówi że to na 100% UFO. Opisywał to bardzo dokładnie:było okrągłe bardzo duże i niesamowicie jasne. Odlatywało z nie wyobrażalnie szybką prędkością. Ja mu wierzę.Nie zapomnę jaki roztrzęsiony przyjechał do domu, gdzie on naprawdę jest odważny i męski ale jednak to go wystraszyło.

18.11.2018, 10:08

Matka wie że ćpiesz?

18.11.2018, 10:07

8

18.11.2018, 08:16

7

18.11.2018, 04:03

za kilkadziesiąt lat biosfera Ziemi padnie, ufoki zrobiły sobie bazę po ciemnej stronie Księżyca i nagrywają sterowanymi spodkami show dla swoich, będzie rozrywka jak ludzie zaczną mordować się o szklankę wody

18.11.2018, 00:15

Wierze w UFO sama kiedyś byłam świadkiem. Około 10 lat temu! Pies w nocy zaczął tak wrednie szczekać wyszłam by wpuścić go do domu i zobaczyłam na niebie zupełnie nad moim domem kolorowe światełka a przy tym nic nie było słychać zupełna cisza tylko pies szczekał! Byłam przerażona, sparaliżowana strachem zawołałam psa i uciekłam do domu!!