Magda Gessler w Chodzieży. Trzeci dzień Kuchennych Rewolucji [ZDJĘCIA]

W Chodzieży trwa trzeci dzień Kuchennych Rewolucji z Magdą Gessler. Zobacz fotorelację z jej wizyty!

W Chodzieży trwa kręcenie programu "Kuchenne Rewolucje". Jego prowadząca Magda Gessler wraz z towarzyszącą jej ekipą przebywa w mieście od poniedziałku.

Zobacz też: Magda Gessler w Chodzieży! Spędzi u nas cztery dni [ZDJĘCIA]

Dziś po południu korzystający z wysięgnika kamerzyści filmowali chodzieski rynek "z lotu ptaka". Zgodnie z założeniami programu, także dzisiaj powinny zostać rozdane zaproszenia na tzw. kolację finałową.

Więcej w piątkowym wydaniu Chodzieżanina

Chodzież.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: chodziez@glos.com lub zadzwoń: (67) 281 24 67

Komentarze (26)

avatar
avatar
B.B. (gość)

Pamiętam Kameralną .Ponad trzydzieści lat temu,żeby usiąść przy stoliku szczególnie w soboty i niedziele,trzeba było swoje odczekać.To polowanie na stolik było nawet przyjemne..18 sierpnia br. byłam na spotkaniu z koleżankami ze szkoły,żadnej rewelacji,kelnerka mało przyjemna,drinków nie było, tylko wódka z sokiem?soku dużo za dużo , z deserów tylko lody .Siedziałyśmy w szóstkę z trzy godziny. Było miło , bo można było usiąść pod parasolem.Przez ten cały czas nie było innych osób,sala świeciła pustkami W środku ,chyba w tamtych latach był o wiele lepszy klimat. .Wątrubeczka,desery,itd.palce lizać.Gdzie te czasy?

avatar
slawicius (gość) anka

Czarka najwieksza wiocha w mieście ponieważ ledwo przekroczyłem z żoną pró czarki zostałem z niej wyproszony bo niby nie było miejsc jak dla mnie to wiocha

avatar
slawicius (gość) Animous

Może i w Czarce można dobrze zjeść ale niestety nie było mi to dane bo gdy przekroczyłem próg Czarki z żoną zostaliśmy wyproszeni bo niby nie było miejsc nie mam ochoty nawet na Czarke patrzeć a co dopiero tam znowu wchodzić jak dla mnie to wiocha

avatar
Pipi (gość) bos

No barmanka Gosia nie popracuje a barmanka Lucyna już nie pracuje ponoć sama odeszła a u nich to wszystko możliwe że obsługa sama odchodzi z takim szefostwem no i ich córeczką.

avatar
as (gość)

no i co? wizyta geslerowej się skończyła i do kameranej wrócił stary klimat - wstrętne jedzenie i niemiła obsługa i śmierdzący kibel... DNO!

avatar
MOL KSIĄŻKOWY (gość) nika

zgadzam sie WŁŚICIELKA jest bardzo nieprzyjemna wrecz ....... a mąż bidulek co on tam może z tymi swoimi książkami nic z ANNĄ!!!!!

avatar
ŻYCZLIWY (gość)

OHYDA!!! NASUWA MI SIE PRZYSŁOWIE - PSY SZCZEKAJĄ,KARAWANA JEDZIE DALEJ.A JA ŻYCZĘ JAK NAJLEPIEJ,CHOCIAŻBY ZA ODWAGĘ.POWODZENIA!!!

avatar
ja (gość)

Kameralna to pomylka a nie restauracja....mialam "przyjemnosc" pojsc po rewolucji na kolacje , oslawiony kurczak podany najpierw niedopieczony , a po dosmazeniu suchy jak wior, niedoprawiony , Pani kelnerka zabubiona z trzesacymi rekoma, wylewala drinki i kawe ,a na konioec jak nas podliczyli to nikomu sie rachunek nie zgadzal....masakra ,moja noga tam wiecej nie postanie....do tego straszaca wlascicielka lokalu w zamalej sukni z majtkami na wierzchu, zenada bleeeeee

avatar
Animous (gość)

Mimo że Kameralna to zwykła speluna jedynie nadająca sie na piwo z kumplami. Smród fajek i ogólnie totalne dno.

Ale zamierzam tam pójść i zobaczymy a nóż się poprawiło:)

A co do miejsce gdzie można dobrze zjeść to chyba dla mnie Czarka nr 1.

avatar
Kasia (gość) Aska

Jedli w Bistro Gusto bo tam było wszystko szykowane do kolacji. Oczywiście szefowa P.G. już musiała sobie wlać. żal:(

avatar
anka (gość)

no właśnie w Bistro Gusto!!!! masakra!!! kto ja tam zaprowadził!!!! najlepszym lokalem jest czarka... jedyne miejsce gdzie mozna na poziomie zjesc

Wybierz kategorię