Leśnik Margonin pokonał Radwan Lubasz

MN
3:2 Leśnik Margonin wygrał z Radwanem Lubasz

3:2 taki był wynik meczu, z którego zwycięzko wyszedł Leśnik Margonin. Szczęścia - tym razem - zabrakło drużynie Radwan Lubasz.

Na początku spotkania to drużyna z Lubasza objęła prowadzenie. Jednak w 30 minucie Hubert Wenikajtys (po asyście Ryszarda Greli) doprowadził do remisu. Minutę później Cezary Janczewski (po asyście Mieszka Piechockiego) wyprowadził margonińską drużynę na prowadzenie.

W 80' wprowadzony pięć minut wcześniej na boisko Sebastian Górzyński zdobył bramkę i wynik zmienił się na 3:1. Dwie minuty później Lubasz z rzutu karnego zdobył drugiego gola.

W sobotę 11 listopada Leśnika zagra mecz z Zamkiem Gołańcz. To ostatnia kolejka!