Korona Stróżewo pokonała Leśnik Margonin. Zdobyła aż 5 goli!

MN
Piłkarze Korony Stróżewo znów są wygrani

Jak oni to robią? Piłkarze Korony Stróżewo podczas ostatniego meczu z Leśnikiem Margonin znowu królowali na murawie i nie dali najmniejszych szans przeciwnikowi na zwycięstwo. Trzeba przyznać, w tak dobrej formie jeszcze nigdy nie byli!

- To była demolka - tak o meczu z Leśnikiem Margonin na Facebooku piszą zawodnicy Korony Stróżewo. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:5.

Obie drużyny w nowym sezonie radzą sobie bardzo dobrze w Pilskiej Klasie Okręgowej, dlatego mecz ten był bardzo ważnym wydarzeniem. Na początku więcej akcji do strzelenia gola - wydawało się - stwarzali piłkarze z Margonina, ale już w 17 minucie spotkania stracili jedną bramkę, do której z rzutu rożnego - poprzez uderzenie głową w piłkę - trafił Paweł Kurnik.

W 37 minucie spotkania Paweł Kurnik znów trafił do bramki przeciwnika, a potem zdobył jeszcze jednego gola na początku drugiej połowy meczu. Ogólnie podczas całego spotkania zdobył hat-tricka, za co podziękowali mu koledzy z drużyny.

Zawodnicy Leśnika Margonin przez cały czas próbowali odrobić straty i nie myśleli o tym, aby się poddać. Walczyli do końca, ale w 81 minucie spotkania wiedzieli już, że na zwycięstwo nie mają co liczyć. Wtedy stracili kolejną bramkę, której autorem był Filip Konarski. Niedługo potem ten sam zawodnik dobił ich jeszcze jednym golem. Teraz Korona szykuje się do walki z Orkanem Śmiłowo.