(© Michał Jurek)

Korona Stróżewo tym razem przegrała na murawie z Radwanem Lubasz

Znów na boisku nie popisała się Korona Stróżewo, która przegrała z Radwanem Lubasz. Nie miała ani jednej bramki na swoim koncie, przy czym jej przeciwnik aż dwie. Mecz ten od samego początku można było uznać za bardzo nerwowy i chaotyczny. Piłkarze Korony nie mogli poszukać sobie miejsca na boisku, było dużo fauli i niejasnych sytuacji.

Pierwszego gola strzelił drużynie ze Stróżewa Tomasz Błażyński, który skutecznie trafił w lewy róg bramki, na której stał Piotr Ławniczak. Drugi strzał również należał do tego samego napastnika, który strzelał z rzutu wolnego. Trzeba przyznać, była to bardzo precyzyjna akcja.

Z Drużyny Korony Stróżewo najlepszą okazję na zdobycie, bramki (w 83 minucie) miał Michał Andrzejczak, który był w sytuacji sam na sam, ale jego strzał obronił bramkarz rywali.

Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ja (gość)

najwazniejsze ze w gazetach i na stronie pod szyldem Chodziezy napisane jest o przegranych druzyn z powiatu chodzieskiego a o sukcesach Poloni Chodziez tak naprawde nie ma nic ! szkoda kibicow ktorzy nie korzystaja z internetu bo nie maja pojecia o wynikach klubu chodzieskiego . wypadaloby cos z tym zrobic. Warto tez czasami wspomniec o najmlodszych zawodnikach klubu i ich wynikach .