W komedii "Małżeńskie porachunki" Marcin Dorociński wcieli się w rolę zabójcy na zlecenie! Film, który po pierwszym weekendzie wyświetlania stał się hitem w Danii, trafi do naszych kin 7 kwietnia, a już teraz możecie zobaczyć polski zwiastun.

Ib i Edward mają już dość swoich żon oraz dotychczasowego życia i chętnie zakosztowaliby na nowo swobody. Przy kieliszku snują misterny plan, a potem wynajmują płatnego zabójcę, który ma im pomóc odzyskać wolność. Dużo oszczędniej jest zatrudnić mordercę na zlecenie, niż rozwieść się po kilkunastu latach małżeństwa! Przyjaciele nie doceniają jednak swoich żon i nieoczekiwanie to oni muszą zacząć obawiać się o swoje życie.

Zobacz ZWIASTUN filmu:


W obsadzie komedii znaleźli się Ulrich Thomsen (Festen, Bracia, W lepszym świecie, Komuna, serial Banshee) i Nicholas Bro (Zakochani widzą słonie, Dobre serce, Nimfomanka, Mężczyźni i kurczaki, serial Most nad Sundem) oraz Mia Lyhne (Szef wszystkich szefów) i Lene Maria Christensen (Bracia, Strasznie szczęśliwi). Partneruje im jeden z najlepszych polskich aktorów, Marcin Dorociński (Rewers, Róża, Miłość, Jack Strong, serial Pakt), dla którego to już kolejna duża rola w zagranicznej produkcji.

Małżeńskie porachunki w kinach od 7 kwietnia!

Hallo

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

BognadPL (gość)

Dla tego człowieka należy się wielki szacunek i medal za to co robi dla zwierząt w schronisku

Agata09 (gość)

Ten człowiek ma wielkie serce dla zwierząt. Jestem jego wolontariuszką w akcji frontmani dla schronisk :)