Mieszkańcy Jaktorowa (gm. Szamocin) zainaugurowali tegoroczny karnawał w nowej świetlicy wiejskiej. W ubiegłym tygodniu, to właśnie tam odbyło się spotkanie gwiazdkowe, połączone z balem przebierańców dla dzieci

W przeddzień Dnia Babci, rada sołecka wsi Jaktorowo zorganizowała dla najmłodszych mieszkańców bal przebierańców. Była to pierwsza impreza w nowej świetlicy wiejskiej.

Zobacz też: Jaktorowo - Wybory nowego sołtysa odbyły się na... podwórku [ZDJĘCIA]

Punktualnie, o godzinie 16 w budynku zrobiło się gwarno i radośnie, a przy tym niezmiernie kolorowo i bajecznie. Wszystkie dzieci biorące udział w zabawie przywdziały bowiem na siebie różnorakie kostiumy i peruki.

Nie zabrakło konkurencji i zabaw, takich jak jedzenie jabłek ze związanymi rękoma czy wzajemne karmienie się kisielem z przewiązanymi oczami. Dla zwycięzców przewidziano oczywiście nagrody.

Na na zakończenie zabawy, wszystkie dzieci otrzymały paczki od Świętego Mikołaja.

Chcesz skontaktować się z autorem informacji? chodziez@glos.com

Chodzież.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kinky (gość)

motokiller.pl/2063/Ta-akcje-Motokiller-popiera-My-chcemy-tanio-tankowac-nasze-samochody