Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 3 [ZDJĘCIA]

Uczniowie i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 3 w Chodzieży zaprosili do siebie dzieci, które od września będą objęte obowiązkiem szkolnym. Przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami zwiedzały klasy, przymierzały się do ławek i dokonywały pierwszych zapisków na szkolnej tablicy

W środę 4 stycznia Szkoła Podstawowa nr 3 była "otwarta" dla rodziców z dziećmi, które będą i mogą być objęte obowiązkiem szkolnym w roku 2012/2013. Przedszkolni goście wraz z rodzicami zostali zaproszeni na przedstawienie jasełkowe w wykonaniu uczniów.

Czytaj także: "Wszystkie kolory świata" - akcja UNICEF w Szkole Podstawowej nr 3

Słowa powitania oraz informacje ogólne o pracy szkoły skierowała do rodziców Justyna Wiśniewska - liderka zespołu edukacji wczesnoszkolnej. Następnie rodzice wraz z dziećmi mieli okazję zwiedzić szkołę i klasy lekcyjne przeznaczone dla młodszych uczniów oraz obejrzeć gazetki i gabloty z pracami uczniów.

W obecności nauczycieli zespołu nauczania wczesnoszkolnego mali goście "przymierzali" się po raz pierwszy do ławek szkolnych, dokonali pierwszych zapisków na tablicy oraz obliczali własne pojęcie czasu dzielącego ich jeszcze od szkoły na liczydle.

- Mamy nadzieję,że już niedługo i z takim samym uśmiechem jak tego pierwszego dnia, powitamy naszych gości ponownie - mówią pracownicy Szkoły Podstawowej nr 3.

Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę?
∨ Czytaj dalej

Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!


Chcesz skontaktować się z autorem informacji? chodziez@glos.com

Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię