W 11. odcinku programu "Do zobaczenia" pokazujemy, jakie nowości są DO ZOBACZENIA na VOD! Wśród naszych propozycji są filmy, seriale oraz coś dla najmłodszych!

W 11. odcinku programu "Do zobaczenia" pokazujemy pięć premier na vod. W sieci obejrzeć już można polski hit minionego roku z gwiazdorską obsadą - "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Netflix przedstawia 7-częściowy serial dokumentalny, opowiadający o historii morderstwa siostry zakonnej i nauczycielki w katolickim liceum w Baltimore, a HBO historię Berniego Madoffa - autora wielkiego finansowego przekrętu. Na vod także najpopularniejszy francuski komik Dany Boon w zwariowanej komedii o człowieku, który kocha pieniądze do szaleństwa oraz bajkowa historia o spełnianiu marzeń z Julią Kamińską, Olgą Kalicką i Antkiem Królikowskim w polskiej wersji językowej."Do zobaczenia" to nowy program, przygotowany przez redakcję serwisu Telemagazyn.pl i studio Vivi24. Skrupulatnie przeglądamy programy telewizyjne wszystkich stacji, sprawdzamy repertuary kinowe oraz szukamy nowości do obejrzenia na VOD. Wszystko po to, abyście wiedzieli, co jest najbardziej warte obejrzenia w najbliższych dniach!Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!