Dariusz Nogaj najlepszy w klasie T-550

Maciej Drabikowski
Dariusz Nogaj do brązowego medalu mistrzostw Europy, który wywalczył w Chełmży, dołożył tytuł motorowodnego, międzynarodowego mistrza Polski Nadesłane
Zakończyły się międzynarodowe mistrzostwa Polski. Zawody eliminacyjne odbyły się w tym sezonie w Toruniu, Chodzieży i Chełmnie.

W gronie startujących nie zabrakło motorowodniaków ze Żnina: Dariusza Nogaja i Michała Kausy. Rywalizował również były zawodnik Baszty Marcin Szymczyk.

Nogaj triumfował w klasie #T-550. Kausa zajął czwartą lokatę w OSY-400. Najlepiej zaprezentował się w Chodzieży, gdzie przypłynął drugi. W pozostałych startach uplasował się tuż za podium.

Szymczyk (KS 51 Toruń) wygrał w GT-30. Wygrał w imprezach w Chodzieży i Chełmży. Nie wiodło się mu się w F4.

Klasyfikacje

Klasa T-550: 1. Dariusz Nogaj (Baszta Żnin), 2. Małgorzata Mirzejewska (KS 51 Toruń).

Klasa OSY-400: 1. Cezary Strumnik (Przygoda Chodzież), 2. Grzegorz Stępniak (Wodnik Warszawa), 3. Aleksander Goliński (WKS Zegrze), 4. Michał Kausa (Baszta).