W każdym mieście są takie miejsca, w których poruszanie się samochodem nie należy, mówiąc oględnie, do przyjemnych. Oto lista punktów i ulic, które najczęściej wskazują nam kierowcy z Chodzieży. Zgadzacie się z ich opiniami? Aby przejść do galerii, wystarczy kliknąć w pierwsze zdjęcie.

Urząd miasta

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

marek (gość)

nie ma gorszego miejsca i bardziej niebezpiecznego jak skrzyżowanie ul.Wojska Polskiego i Ul. Staszica jak jedzie się od jeziora do rynku (moim zdaniem jest to skrzyżowanie niezgodne z prawem nie ma możliwości przed wjazdem zobaczyć czy z prawej strony nie nadjeżdża pojazd) i wszyscy jadą na ryzyko. może jakieś lustro zamontować lub coś takiego co dałoby możliwość bezpiecznego wjechania

krytyk (gość)

Popieram koment do fot nr 9. Gdy była tzw. mała szkoła, światła na przejściu były w pełni uzasadnione ale teraz to fanaberia. Hitem też jest sytuacja, gdzie firmy wywożące śmieci w godzinach największego porannego szczytu akurat wtedy wybierają trasę do zbierania odpadów przez Paderewskiego-Zwycięstwa i Krasińskiego-W. Ludów lub właśnie je zamiatają. Jaki to analityczny umysł trzeba mieć, aby wtedy gdy najwięcej aut wiezie do pracy i szkół blokować główne ulice, zamiast "obsłużyć" osiedla mieszkaniowe, place przy urzędach itp. czyli na uboczu?

Kierowca (gość)

Wiekszosc ulic powiatowych. Żądamy od władz powiatu działań! Mniej delegacji i budowania pomników więcej pieniędzy na drogi w Chodzieży!