Chodzieska ZaDyszka: Trzecia edycja za nami. Pobiegło prawie 300 osób! [DUŻO ZDJĘĆ]

III Chodzieską ZaDyszkę, która odbyła się 19 sierpnia, ukończyły 293 osoby. 10-kilometrowa trasa prowadziła ulicami Staszica, Wojska Polskiego, Reymonta, Zwycięstwa, Buczkowską, Zdrojową, Świętokrzyską, Jeziorną, Bulwar Łazienki Chodzieskie, Słoneczną, Marii Dąbrowskiej, Mostową, Powstańców Wlkp., Czechowskiego, Wyszyńskiego, Kościelną i Wojska Polskiego. Finisz rozgrywał się na promenadzie, a meta znajdowała się przy pływalni Delfin. Jako pierwszy do mety dotarł Dmytro Musiatcenko - w czasie 32 minut i 55 sekund. Drugi był Marcin Zagórny z Krosna Odrzańskiego, a trzeci Krzysztof Stefanowicz z Poznania. Najszybszą kobietą była Marta Łagownik, która uzyskała czas 36 minut 28 sekund i na mecie była szósta. Wśród zawodników z powiatu chodzieskiego najlepiej wypadł Damian Tupaj, który zajął 12 miejsce w kategorii open. Tuż za nim, na 13 miejscu open, uplasował się Roman Kołodziejczyk - pomysłodawca biegu. Trzeci w powiecie i zarazem 19 w kat. open był Robert Gehrke. Wśród pań reprezentujących nasz powiat, najlepsze wyniki uzyskały Kornelia Kopienka, Sylwia Romańczyk i Aleksandra Strzępka. Na pamiątkowych medalach, wręczanych biegaczom na mecie, znalazł się w tym roku wizerunek urzędu miejskiego. Biegowi towarzyszyły również występy: śpiewała Laura Mandelt i grał zespół Suplement Diety.

ANK

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

21.08.2018, 23:20

Co twoja prośba ma do tematu, którego dotyczy artykuł? Nic. Byle ferment zasiać. Ty drugi raz nie pójdziesz, ale ktoś inny ma chodzić, bo ty chcesz. I jeszcze zdjęć nie umie przesłać, a komentować umie. Dobre sobie.

21.08.2018, 22:19

To zrób jeszcze zdjęcie MUZEUM CHODZIEŻY w podziemiach UM. ładnie się eksponaty prezentują. To również osiągnięcie tej ekipy. Może pani redaktor będzie taka odważna i pokaże w jaki sposób są przechowywane dary "frajerów" przejęte w części od pana Goslińskiego. Rejestru pana Goślińskiego nie ma więc jak coś podarowałeś to nie twoje.

21.08.2018, 22:00

Drugi raz nie pójdę. Nie potrafię przesłać zdjęć . A prośbę TAKĄ mogę mieć do lokalnej prasy.

21.08.2018, 21:48

To idź zrób, na pewno komórkę masz.

21.08.2018, 21:42

PROSIMY O ZDJECIA KUCHNI -PSEUDO HARCÓWKI W GIMNAZJUM - PREZENTU WŁADZ NA ZBLIŻAJĄCE 100-LECIE CHODZIESKIEGO HARCERSTWA PO PRZYMUSOWEJ EKSMISJI PO 50 LATACH Z HARCÓWKI NA UL STASZICA.

21.08.2018, 14:41

Pani Redaktor - prosimy o zdjęcia masy pustych lokali na rynku z analizą co skłoniło handlowców do zamykania lokali. Może jakieś przemyślenia w związku z tym faktem? Prosimy również aby lokalni geniusze stanowiący Radę Miasta na czele z Jackiem podzielili się ze społeczeństwem pomysłami co zrobić z tym obrazem nędzy i upadku handlu. Żeby było "narodowo i nacjonalistycznie" UPADKU POLSKIEGO HANDLU I TRYUMFU NIEMIECKIEGO W CHODZIEŻY! Może powiesić na pustych miejscach listę oszałamiających sukcesów rządzącej ekipy. Jakieś zdjęcia koślawych chodników, popękanych asfaltów, siłowni, przedszkoli, lamusa, byłej przychodni, pozyskanej ruiny, rozebranego banku, schroniska, domków obok, wypasionej elewacji domu kultury, wspaniałego budynku muzeum i efektów bezczelności wykonawców robót... . P.S. Stawiający minusy NA START! W KOŃCU MUSICIE SIĘ WYKAZAĆ W ROBOCIE!

20.08.2018, 11:47

dobrze ze woda była bo na zawodach mtb organizowanych prze z smarują to był wstyd tragedia