Konkurs ogłosił wójt Marcin Sokołowski Konkurs ogłosił wójt Marcin Sokołowski

Do 15 maja trwał konkurs na hasło promujące gminę. Kto go wygrał?

Do końca dobiegł konkurs na hasło promujące gminę Budzyń. Autorem najlepszego - według komisji konkursowej - jest Cyprian Kozłowski z Sokołowa Budzyńskiego.

Hasło miało być krótkie i łatwe do zapamiętania, a jednocześnie odwoływać się do walorów i charakteru budzyńskiej gminy. Tekst miał mieć nie więcej niż 5 słów - takie były wymagania konkursowe.
Zainteresowanie tematem było spore. Do urzędu gminy wpłynęło aż 90 różnych haseł od 33 uczestników konkursu.

Komisja nie miała łatwego orzecha do zgryzienia i prowadziła burzliwe obrady. Zwycięzca jednak mógł być tylko jeden. Został nim Cyprian Kozłowski z Sokołowa Budzyńskiego. Hasło, które wymyślił i od teraz będzie promować gminę brzmi tak: Gmina Budzyń - tradycja, rozwój, możliwości. Mężczyzna otrzymał za nie nagrodę - kwotę 300 zł.

Urząd miasta

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

wierszokleta gminny (gość)

A nie lepiej: "Budzyń gmina - nic tu ni ma"? A orzech do zgryzienia jest TWARDY a nie "łatwy" - to dla nieuków redaktorów.

Romek (gość)

Zdradzamy to hasło: NIECH ŻYJE SILNY POWIAT BUDZYŃ Z DYNAMICZNYM MARGONINEM, SZAMOCINEM I TĄ, NO... ZAPOMNIAŁEM JAK TA WIOSKA SIĘ NAZYWA... .