Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Budzyń: Liga halowa już zakończona. Mistrzostwo dla gospodarzy [FOTO]

MH
Drużyna Budzynia wywalczyła pierwsze miejsce w rozgrywkach gminnej ligi halowej. Zobacz zdjęcia z ostatniej kolejki!

Zakończyła się budzyńska Liga Halowej Piłki Nożnej. W pierwszym meczu drużyna LZS Ostrówki pokonała zespół Tomex-C 8:3. W drugim spotkaniu LZS Sokołowo Budzyńskie musiało zmierzyć się z liderem tabeli - drużyną Budzynia, która nawet w przypadku porażki zachowałaby pierwsze miejsce. Piłkarze zespołu Budzynia udowodnili, że w tegorocznych rozgrywkach nie było na nich mocnych i ostatni mecz też rozstrzygnęli na swoją korzyść, pokonując ekipę Sokołowa 7:4.

Chodzież: Stok narciarski znów działa. W sobotę zawody zjazdowe

W kolejnej potyczce zmierzyły się zespoły ATA - Technik Macieja Gramowskiego i LZS Dziewoklucz. Zespół Macieja Gramowskiego nie dał najmniejszych szans piłkarzom z Dziewoklucza i pokonał ich aż 4:0. W czwartym pojedynku, na parkiet wyszli piłkarze LZS Bukowiec i LZS Prosna. W drugiej połowie uwidoczniła się przewaga ekipy Prosny, która pokonał LZS Bukowiec wysoko - aż 9:5. Był to zresztą najlepszy mecz tej kolejki.

W ostatniej potyczce zmierzyły się drużyny LZS Podstolice - LZS Kąkolewice. Nikt nie spodziewał się, że pojedynek będzie tak zacięty i zażarty. W pierwszej połowie jednego gola udało się strzelić zespołowi Kąkolewic i na przerwę schodzili z jednobramkowym prowadzeniem. W drugiej części spotkania role się odwróciły, to drużyna Podstolic strzeliła jedną bramkę i stan meczu wyrównał się na 1:1. Takim też wynikiem zakończył się ostatni mecz rozgrywek.

Mistrzowski tytuł zasłużenie zdobyła drużyna Budzynia, która zdobyła 28 punktów. Drugie miejscu i tytuł wicemistrzowski wywalczył zespół LZS Prosny, który zgromadził 24 punktów. Trzecie miejsce zajęła ekipa LZS Ostrówki, zgromadziła 22 punkty.

Chodzież.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń: (67) 281 24 67