Budzyń: Liga gminna wystartowała. Za nami trzecia kolejka [FOTO]

ANK
Za nami trzecia kolejka halowej Ligi Gminnej w Budzyniu. W rozgrywkach które ruszyły 11 listopada, uczestniczy 11 drużyn

11 listopada ruszyła kolejna edycja Ligii Gminnej w Budzyniu. W halowych rozgrywkach uczestniczy uczestniczy 11 drużyn z całej gminy, reprezentujących koła LZS i zakłady pracy. Wśród nich jest beniaminek: LZS Budzyń - czyli koło które powstało na tydzień przez rozpoczęciem ligi. Zrzesza ono w swych szeregach 16 członków, a przewodniczy mu Artur Kałużny.

W minioną niedzielę 25 listopada rozegrano trzecią kolejkę ligi. Odbyło się 5 spotkań, zaś jako pierwsze zmierzyły się drużyny ATA-Technik i LZS Sokołowo Budzyńskie. Reprezentanci Sokołowa niestety przegrali to spotkanie. ATA-Technik pokonała ich 6:4.

W drugim meczu spotkały się drużyny LZS Kąkolewice i TOMEX-C, mające do tej pory na swym koncie po jednym zwycięstwie i jednej przegranej. Wynik spotkania wyniósł również 6:4 - dla TOMEX-C. Z kolei w meczu LZS Prosna i LZS Podstolice, do połowy gra była dość wyrównana. W drugiej połowie posypały się jednak bramki i ostatecznie 6:2 wygrała drużyna z Prosny.

Czwarty mecz trzymał zawodników i publiczność w napięciu. Rozgrywały go bowiem drużyny z czołówki tabeli: LZS Ostrówki i beniaminek LZS Budzyń. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:3 a całe spotkanie - 4:4. Pierwszą bramkę w 12 sekundzie spotkania zdobyła drużyna LZS Budzyń. Strzelcami bramek byli: Piotr Hadała (2) oraz Łukasz Musiał, Michał Polowy, Tomasz Pytel, Grzegorz Troszczyński, Jakub Walkowiak i Adrian Parzybut.

Ostatnie spotkanie należało do drużyn, które nie wygrały dotychczas żadnego pojedynku. Zakończyło się ono wynikiem 6:2dla drużyny LZS Bukowiec, której zawodnicy w dobrym stylu pokonali LZS Dziewoklucz.

Z kolei drużyna z Budzynia pod kierownictwem Adama Rabczaka – tym razem pauzowała.

Chodzież.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń: (67) 281 24 67