Bronisław Komorowski wygwizdany w Poznaniu Bronisław Komorowski wygwizdany w Poznaniu

Bronisław Komorowski wygwizdany w Poznaniu (© Waldemar Wylegalski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Bronisław Komorowski w środę 6 maja wziął udział w uroczystym odsłonięciu pomnika Ignacego Jana Paderewskiego. Część ze zgromadzonej przed Akademią Muzyczną publiczności powitała prezydenta... gwizdami.- Składając hołd Paderewskiemu składamy hołd wielkiej Polsce, wielkim ludziom, którzy zbudowali pierwszą, niepodległą Rzeczpospolitą po okresie rozbiorów - mówił prezydent Bronisław Komorowski.

Prezydent odsłonił pomnik Ignacego Jana Paderewskiego w środę. Kiedy Bronisław Komorowski pojawił się na uroczystości, część zgromadzonych zaczęła gwizdać i krzyczeć. Przynieśli ze sobą transparenty z hasłami "Namiestnik Komorowski pod sąd za zdradę Polski", czy "Antypolski rząd PO-PSL na służbie wrogów Polski systematycznie likwiduje Polskę i wynaradawia Polaków".

Nie obeszło się bez publicznego upominania zgromadzonych.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji
Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!