St. sierż. Cezary Śliwiński z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży to nasz kandydat w plebiscycie Asy Bezpieczeństwa. Można na niego głosować jeszcze tylko do 19 maja do godz. 20.59!

19 maja o godz. 20.59 zakończy się głosowanie w plebiscycie Asy Bezpieczeństwa. Wielkopolanie wybiorą w nim Dzielnicowego Roku - policjanta, który cieszy się ich największym zaufaniem i szacunkiem. Na zwycięzców czekają fantastyczne nagrody, m.in. nagrody finansowe oraz vouchery na wycieczkę zagraniczną lub pobyt w Hotelu SPA.

Nasz powiat reprezentuje st. sierż. Cezary Śliwiński z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży. Cezary Śliwiński obsługuje rejon służbowy obejmujący miejscowości: Podanin, Stróżewo, Stróżewice, Stróżewko, Oleśnica, Nietuszkowo, Kamionka, Trzaskowice, Cisze, Milcz, Studzieniec, Ciszewo, Kierzkowice, Trojanka, Jacewko, Drzązgowo i Krystynka. Jak wszyscy dzielnicowi, jest tzw. policjantem pierwszego kontaktu. To trudna i odpowiedzialna służba, która wymaga wszechstronności i ogromnego zaangażowania. Właśnie dlatego w plebiscycie Asy Bezpieczeństwa „Głos Wielkopolski” postanowił wyróżnić także dzielnicowych.

Partnerami plebiscytu są nadinsp. Tomasz Trawiński, Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu oraz Andrzej Szary, przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Policjantów w Wielkopolsce.

Aby zagłosować na st. sierż. Cezarego Śliwiń-skiego, należy wysłać SMS pod nr 72355 o treści POL.204 (koszt 2,46 zł z VAT). Jeden SMS to 1 głos. Ogłoszenie wyników nastąpi 22 maja w „Głosie Wielkopolskim” i na gloswielkopolski.pl.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań